Domy natalne Planety Tranzyty Tranzyty Jowisza

Tranzyt Jowisza przez ósmy dom

Jowisz tradycyjnie uznawany jako „wielkie szczęście” i uważano, że tworzy pozytywne wydarzania. Rzeczywiście tranzyty Jowisza są zazwyczaj bardzo przyjemne. W trakcie tych tranzytów osiągamy wiele rzeczy w łatwiejszy sposób i szybciej. Jest to planeta wzrostu i ekspansji. Dom tranzytowany przez Jowisza wskazuje obszary życia, w których masz rosnąć i być coraz lepszym. Jowisz rządzi prawem i przedstawicielami rządu.

Kiedyś uważano, że tranzyt Jowisza przez ósmy oznacza spadek. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że tranzyt Jowisza przez ósmy dom zdarza się kilka razy w życiu. Ta stara interpretacja dość wąskotorowa wynika z tego, że Jowisz w ósmy domu to uzyskania korzyści ze środków innych ludzi. Może oczywiście to oznaczać spadek, ale również jest to dobry czas, aby wchodzić w relacje, w których z jakąś osobą będziecie składać środki do wspólnej kasy. Może to być partnerstwo w interesach. Inni ludzie podczas tego tranzytu są chętni, aby ci pomagać.
Inne artykuły o tranzytach Jowisza tutaj.
W trakcie tranzyty Jowisza przez ósmy dom zdarzają się sytuację, które są szczęśliwe dla ciebie. Będą zmieniać twoje życie na bardziej wartościowe i na lepsze. Mogą one nie być w tym okresie jakoś specjalnie zauważone, zwłaszcza jeśli spodziewasz się fajerwerków, jednak z biegiem czasu je docenisz.

Jest to też dobry okres na poprawę stanu psychicznego. Jeżeli miałeś jakiś duży stres w życiu to w trakcie tego tranzytu organizm będzie z niego wychodził i proces poprawy samopoczucia będzie szybszy. Jest to też okres kiedy możesz zacząć uczyć się o astrologii lub dziedziny okultystycznej.