Domy natalne Planety Tranzyty Tranzyty Słońca

Tranzyt Słońca przez 1 dom

Tranzyt Słońca

O tej porze roku, gdy tranzyt Słońca przez 1 dom występuje, w ciągu około jednego miesiąca będziesz zdolny naładować się energią. Staniesz się bardziej związany ze sprawami osobistymi, a mniej ze światem, jako całością.
Jest to okres skupiania się na sobie, w sensie dodatnim, co bierze się nie z egoizmu, lecz z rzeczywistej potrzeby spojrzenia na siebie i znalezienia, czego potrzebujesz dla dalszego rozwoju.Ponieważ Słońce jest źródłem całej energii w horoskopie, a dom pierwszy jest projekcją twej osobowości, ten tranzyt wskazuje okres, gdy możesz pokazać się innym z większą mocą, niż zazwyczaj.

Jest to wspaniały okres dla robienia wrażenia na innych, ale powinieneś być ostrożny, ponieważ nie będziesz szczególnie wrażliwy na ich potrzeby.

To jest właśnie to, wyżej wspominane skupianie się na sobie. Jesteś uwikłany przede wszystkim w swe własne sprawy i prawdopodobnie masz bardzo subiektywny punkt widzenia na większość spraw. Z tego powodu będziesz musiał uznać za uciążliwe pracować z innymi w czasie tego tranzytu. Jeżeli Twoje wysyłki pracy z innymi na projektem nie prowadzą do jakichkolwiek pozytywnych wyników to odłóż to na później. Najpierw zatroszcz się o zajęcie odpowiednie dla tego tranzytu. Zajęciem tym jest doświadczyć samego siebie w ramach swych możliwości.

Tranzyt Słońca przez 1 dom – związki

W określonych warunkach ten tranzyt może wpływać także na problemy małżeńskie, ale tylko wówczas, gdy występuje inny, bardziej poważny tranzyt. Jednak nie jest to najlepszy okres dla rozwiązywania małżeńskich konfliktów. Odłóżcie to na później.

Odczuwasz wielką potrzebę samoekspresji i to jest ważna potrzeba. Żaden cel nie może być serwowany poprzez odrzucenia wszystkich potrzeb, wynikających z niewłaściwej koncepcji obowiązku. Istnieją okresy i ten jest jednym z nich, gdy twym pierwszym obowiązkiem jesteś TY sam i jeżeli nie spełnisz tego obowiązku niewielka będzie z Ciebie korzyść dla kogokolwiek.