Domy natalne Planety Tranzyty Tranzyty Wenus

Tranzyt Wenus przez pierwszy dom

Ten tranzyt trwa zazwyczaj kilkanaście dni (w zależności od szerokości domu). Wenus wpływa na cały Twój sposób wyrażania siebie w stosunku do innych. Działania Wenus sprowadzają się do ogólnego ułatwiania życia, szybko pozyskujemy sympatię innych osób.

Tranzyt Wenus

Masz wielkie pragnienie kontaktów z innymi i jesteś chętny pójść na każdy niezbędny kompromis. Ten tranzyt sprawia, że czujesz się pogodnie i raczej nieagresywnie. W rzeczywistości nie możesz nawet bronić swych własnych praw. Zamiast tego możesz starać się wypracowywać kompromisy lub uchylać się od wszelkich dyskusji. Ponieważ Twoja osobowość jest wypełniona ciepłem, promieniejesz uczuciem towarzyskiej zgodności, robiąc korzystne wrażenie i unikając kontrowersji.

W ciągu tranzytu Wenus przez pierwszy dom możesz być zdolny wprowadzać pokój wśród innych. Ponieważ nie czujesz przyjemności w walce jesteś często pośrednikiem pomagających innym wygładzić ich różnice poglądów i stanowisk.
Jest to dobry okres dla miłego spędzania czasu z przyjaciółmi, pójście na urlop lub robienia tego, co się szczególnie cieszy. Wenus przekłada przyjemność nad pracę. Jeżeli możesz wyjść, aby się zabawić w tym czasie to zrób to.

W tym czasie możesz przyciągać innych ludzi, ale niekoniecznie potencjalnych kochanków. Działania Yin Wenus sprawia, że ludzie ciągną do Ciebie. Jeżeli jesteś sprytny możesz to wykorzystać. Nie dąż jednak do wykorzystania tej energii do manipulowania ludźmi, ponieważ nie jest to wpływ długotrwały.