Tranzyty Tranzyty Jowisza

Tranzytujący Jowisz trygon do natalnego Księżyca

Jowisz trygon Księżyc

Jest to bardzo przyjemny tranzyt, lecz nie daje większej energii. Jeśli nie jest energetyzowany przez inny tranzyt wydarzający się w tym samym czasie prawdopodobne nie będzie wiele znaczył. Będziesz jednak czuł się bardzo dobrze przy tym tranzycie – optymistycznie i wielkodusznie. Będziesz zajęty powodzeniem czy dobrobytem, który jest wokół Ciebie i będziesz chciał udzielać poparcia ludziom, których kochasz.Gdy Jowisz robi trygon do natalnego Księżyca jest to dobry czas być w domu lub otoczeniu rodziny. Uzyskasz maksimum poparcia poprzez bycie ze swą rodziną i ukochanymi, ponieważ oni podtrzymują twego ducha, nawet jeżeli tranzyt nie występuje jednocześnie z żadnym szczególnie ważnym wydarzeniem.

W tym czasie Jowisza tranzytującego przez trygon Księżyc przyciągasz faworyzujące okoliczności i i środki małym wysiłkiem, który będzie wydawał się teraz bardzo przyjemnym, lecz nie powinieneś oczekiwać, że to będzie trwało w nieskończoność. W szczególności ludzie mogą przyjść, aby się z Tobą z jakiegoś powodu zobaczyć i Ci ludzie mogliby być całkiem pomyślni i korzystni dla ciebie w biznesie, czy w sprawach osobistych. Niezależnie od Twojej płci możesz uzyskać korzyści od kobiet.

U niektórych osób ten tranzyt może stymulować zainteresowanie religią i duchowością. Na koniec możesz oczekiwać, że będziesz się dobrze czuł w tym czasie i nawet jeżeli nic nadzwyczajnego nie przyniesie ten tranzyt będziesz miał poczucie satysfakcji i bycia w harmonii z samym sobą.