Planety Tranzyty Tranzyty Urana

Tranzytujący Uran koniunkcja natalna Wenus

Tranzyt Urana

Efekty tego tranzytu są często całkiem wyraźnie widoczne. Tranzyt Urana to szukanie nowej swobody i podniet poprzez Twoje związki, szczególnie te z płcią przeciwną. Możesz nawet zdecydować się zerwać ze starym, stałym i pewnym małżeństwem lub innymi związkami i szukać drugiej młodości poprzez nowe wydarzenia. Lecz to jest krańcowa charakterystyka, która w żadnym wypadku nie jest nieunikniona, szczególnie, jeżeli Twój aktualny związek jest solidny i głęboki.Jest bardziej prawdopodobne, że będziesz zmieniał istniejące związki, seksualne i inne tak, że staną się bardziej interesujące i mniej rutynowe. Każdy związek niezależnie jak dobry stabilizuje się i przechodzi we wzory zachowania, które zabijają spontaniczność, co sprawia, że oboje czujecie, iż macie niewiele do zaoferowania jeden drugiemu. Innymi słowy stajesz się znudzony. Możesz wykorzystać ten tranzyt do zmiany sytuacji.

Tranzyt Urana – związki

Środki, którymi ożywiasz i odnawiasz związek, będą zmieniać się zależnie od Twego temperamentu.

Jeżeli jesteś bardziej impulsywny, a związek, w którym jesteś jest zupełnie niezadowalający, możesz odpowiedzieć w klasyczny sposób – szukając innego, nowego związku.

Jeżeli jesteś bardziej konserwatywny, a także szczęśliwszy w istniejącym związku, przejdziesz przez okres napięcia, które będzie Cię prowadzić do ponownego sprawdzania związku i dokonania koniecznych zmian.

  Jeżeli jesteś żonaty i masz teraz problemy, doradca od małżeństwa mógłby być pomocny. Potrzebujesz nowych idei, aby ożywić Twoje małżeństwo, których ktoś obcy mógłby dostarczyć. Niektóre pary małżeńskie tworzą nowe aranżacje przy tym tranzycie, takie jak otwarte małżeństwo, w którym zezwalają na stosunki pozamałżeńskie. Pod tym względem powinieneś robić to, co jest do przyjęcia dla was obojga.

To jest okres, kiedy można wejść w związek zupełnie inny od dotychczasowego.
Jednak w tym przypadku powinieneś być świadomy tego, że podniecenie i nowość takiego związku może być wielkim czynnikiem, podtrzymującym jego działanie, a kiedy stanie się starszy i bardziej rutynowy, nie będzie mógł trwać.

Być może, mógłby, ale jak to Ty możesz powiedzieć mając Urana na Wenus!
Nie rób stałych planów w takim związku, zanim ten tranzyt się nie skończy.

Wenus rządzi także sztuką twórczą. Jeżeli jesteś zaangażowany w artystyczną działalność będziesz miał wiele nowych idei. To może być bardzo twórczy tranzyt, chociaż będziesz musiał czekać zanim przejdzie, aby wcielić to, czego się nauczyłeś, do twej zwykłej techniki.