Tranzyty Tranzyty Urana

Tranzytujący Uran kwadratura do natalnego Marsa

Uran kwadratura Mars

Wystrzegaj się impulsywnego działania, pospiesznych decyzji i innych czynności, które mogą mieć nagłe, nieoczekiwane konsekwencje i niepożądane rezultaty w przyszłości. Możesz odczuwać, że Twoje Ego wchodzi w grę w jakiś sposób i że powinieneś stawiać się ostro, nie zważając na ryzyko wpakowania się w nieszczęśliwy wypadek. Mogę wystąpić znaczne napięcia w kontaktach z innymi, którzy wydają się stale wchodzić Ci w drogę. Może być trudne uniknięcie dysput i kłótni z innymi.

Ten tranzyt powoduje, ze Twoje poczucie bezpieczeństwa jest zagrożone i powoduje, że będziesz chciał stanąć w swojej obranie, nawet gdy nikt Ci nie zagraża.

Im bardziej jesteś niepewny, tym bardziej prawdopodobne, że zrobisz coś pospiesznego, coś w rodzaju mówienia do świata, że ty jesteś osobą, z którą należy się liczyć. Przedstawiciele władzy, którzy ograniczają Ci swobodę ruchu i samoekspresji będą prawdopodobnie celem Twej rebelii, która może się wyrazić albo przez drobne działania, albo przez wielką akcję, która wpędzi Cię w trudności. To nie to, że Twoje pragnienie stawać w obronie własnej jest mylne, lecz to, że metody, które wybrałeś, żeby o zrobić, nie są dobrze widziane, ani efektywne. Rób co musisz, lecz działaj bardziej dyskretnie.

Inne wpisy z kategorii Tranzyt Urana

Często efekty tranzytującego Urana w kwadraturze do natalnego Marsa są bardziej podświadome tzn. że nie będziesz świadomy uczuć opisanych powyżej. To może prowadzić do podświadomych wybuchów energii, które mogą być całkiem niszczące.

Nieszczęśliwe wypadki, które nie wywołałeś w sposób jawny, ale zrobiłeś coś, co mogło uczynić to bardziej prawdopodobnym, są właśnie tego rodzaju efektami. Innym wynikiem mogą być choroby, wymagające operacji szczególnie gdy starałeś się tłumić energię tworzone przez ten tranzyt.

Jedyną rozsądną reakcją na tranzytującego Urana jest starać się uzyskać jakąś pewność tego kim jesteś i co robisz. Wówczas nie będziesz miał tak wielkiej potrzeby wyłamania się na wolność i podejmowania pospiesznych i źle widzianych działań. Możesz mimo to czuć się zobligowanym do robienia czegoś, co jest znacznym wyłomem z twej normalnej rutyny, lecz to nie będzie tak niszczące.