Horoskop Planety Seks i miłość w horoskopie

Wenus planeta miłości

Planeta Wenus

W horoskopach gazetowych najczęściej czytamy o znakach zodiaku, które są wyznaczane przez położenie Słońca w momencie naszych urodzin. Możemy również przeczytać, jakie znaki pasują do siebie, a spod jakich znaków powinniśmy lepiej partnerów unikać. Czy takie przepowiednie mogą się sprawdzać? Oczywiście, że nie. Znak zodiaku opiera się tylko na pozycji Słońca, a do dobrego scharakteryzowania kosmogramu danego człowieka mamy jeszcze Księżyc, Wenus, Marsa, Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna, Plutona, ascendent i domy horoskopowe – to jest minimum, aby można było zrobić ogólny zarys horoskopJeżeli jednak bez dokładnego horoskopu chcemy się dowiedzieć czy pasujemy do siebie możemy to zrobić sprawdzając planetę Wenus. Planeta Wenus w horoskopach mężczyzn i kobiet określa, co lubimy, jak się ubieramy, jakiej muzyki słuchamy, nasze wartości etyczne. U mężczyzn określa również ideał kochanki, a u kobiet pokazuje jak one wyrażają swoją kobiecość. Z tego też powodu nazywana jest planetą miłości.

U mężczyzny ideał kochanki oznacza jak kobieta ma wyglądać, jak się zachowywać, co dla mężczyzny będzie atrakcyjne i co będzie sprawiało mu przyjemność. Oczywiście powinniśmy jeszcze sprawdzić, jakie aspekty ma Wenus w horoskopie oraz w którym domu leży, jednak dla uproszczenia opisze poniżej tylko Wenus w zależności od znaku zodiaku w horoskopach mężczyzn. Czyli do sprawdzenia przez kobiety, jakiej kochanki poszukuje Twój wybrany.

Na samym dole artykułu jest program w którym możesz sprawdzić, w którym znaku zodiaku była Wenus w momencie urodzenia. Jeżeli nie ma w bazie danych Twojej miejscowości urodzenia wpisz Warszawa.
W kosmogramie, który zostanie wygenerowany Wenus oznaczona jest następującym symbolem: wenus

WENUS W Baranie

Jeśli Twój wybranek ma Wenus w Baranie to pragnie on kobiety zdecydowanej, energicznej i pewnej siebie, która w bezpośredni sposób wyraża uczucia. Spontaniczna i odważna kobieta jest w stanie szybko zdobyć serce takiego mężczyzny. Pamiętaj jednak, że tak jak szybko się zapali do związku, tak szybko może mu przejść. Nie lubi rutyny i siedzenia wieczorami przed telewizorem. Taki mężczyzna ma podwyższony temperament seksualny i spore potrzeby erotyczne, dlatego jak chcesz go przy sobie utrzymać to trzeba mu zapewnić ciągłość ekscytacji inaczej zacznie szukać przygód poza związkiem.

Zazwyczaj są to mężczyźni, którzy wyrażają swoje uczucia szczerze i nie lubią gierek. Dla niego nigdy nie będzie za szybko na seks, a seks z takim mężczyzną będzie na pewno bardzo ognisty.  Nie lubią zbyt długich podchodów i tajemniczości. Zakochują się bardzo szybko. Jeżeli mężczyzna z Wenus w baranie obdarzy Cię uczuciem to nie będziesz musiała się tego domyślać – powie to wprost. Jeżeli Ty chcesz zdobyć takiego mężczyznę to musisz mu pozwolić się zdobywać. On lubi podboje miłosne, brać sprawy w swoje ręce i przejmować kontrolę.

Planeta WENUS w Byku

Mężczyzna z Wenus w byku lubi kobiety o pełnych kształtach z tzw. kobiecą budową ciała. Jeżeli chcesz zdobyć jego serce powinnaś być kobieca, ciepła i praktyczna. Taki mężczyzna będzie zdobywał Cię powoli i nie można go poganiać. On jest ostrożny w związkach z kobietami, ale angażuje się mocno i jest wierny. Nie lubi przygód na jedną noc. Ubieraj się przy nim w kobiece stroje, które podkreślają Twoje atuty. Przed upojną nocą najlepiej wybrać się na romantyczną kolację, gdzie będzie mógł Cię uwodzić i rozkoszować się Twoją obecnością. W trakcie kolacji koniecznie zamów jakieś danie, Twój wybranek nie przepada za kobietami, które są na wiecznej diecie, a że preferuje kobiety, które mają na czym siedzieć nie musisz na pewno specjalnie się dla niego odchudzać.

Ceni sobie komfort, dobre jedzenie i przyjemności również w sypialni. Bardzo ważny jest dla niego dotyk dlatego gra wstępna będzie istotna. Jest uparty i wytrwały, więc zdobywać może Cię miesiącami. Jego uczucia rozbudzają się powoli, ale są bardzo silne.

Pociąga go stabilizacja i bezpieczeństwo finansowe. Nie bądź wiec rozrzutna tylko pokaż mu jak praktycznie zarządzasz swoimi finansami.  Stwórz przytulny dom, do którego będzie mógł wracać. Lubi ładne i trwałe rzeczy, często kolekcjonuje piękne przedmioty, które ze względu na jego pociąg do bezpieczeństwa finansowego mogą również być kosztowne.

Bądź lojalna, kobieca i wierna. Musisz jednak być również praktyczna i nie możesz sobie pozwolić na bycie jego utrzymanką. Pamiętaj bezpieczeństwo finansowe jest dla niego bardzo ważne, dlatego poszukuje również kobiety, która zadba o wspólne finanse.

Planeta WENUS w Bliźniętach

Mężczyzna, który ma Wenus w bliźniętach będzie zdobywał swoją wybrankę poprzez interesującą rozmowę, poczucie humoru, błyskotliwe riposty, flirt oparty na grze słów.  Bliskość z drugą osobą buduje poprzez opowiadanie o swoich przeżyciach, wrażeniach. Podobają mu się kobiety wygadane, trzpiotki, z poczuciem humoru i dobrze zorientowane w najbliższym środowisku. Kobiety drobne i ruchliwe – to go pociąga najbardziej.

Jeżeli chcesz go oczarować to musisz być elokwentna. On potrzebuje stałej stymulacji intelektualnej i ciągłej komunikacji oraz dzielenia się swoimi myślami. Bądź z nim często w kontakcie, aby mógł mieć w Tobie osobę, która pobudza jego kreatywność. Wykazaż się inteligencją i dowcipem.

Nie zakładaj, że domyśli się, o co Tobie chodzi. Do niego docierają tylko sygnały wypowiedziane. Twoje potrzeby okazywane w inny sposób mogą być dla niego niezrozumiałe.

Często flirtuje z innymi kobietami – lepiej to zaakceptuj. Flirt podczas rozmowy to jego druga natura. Jest on osobą bardzo towarzyską i ciągle poszukuje nowych partnerów do rozmów. Szybko nawiązuje nowe znajomości, które niestety są często powierzchowne. Bez większego poczucia winy wchodzi w romanse i trudno mu wytrwać przy jednej partnerce – po prostu ceni różnorodność (chyba, że inne elementy horoskopu świadczą inaczej). Nie lubi również ograniczeń, jak poczuje, że traci wolność może uciec.

Lubi być otoczony przez wielu przyjaciół i znajomych, z którymi może pogadać i wesoło spędzić wolny czas. Chcesz, aby miło spędzał czas w Twoim towarzystwie – poznaj go ze swoimi przyjaciółmi. Czym więcej ludzi wokół niego tym bardziej czuje się szczęśliwy.

WENUS w Raku

Mężczyzna z Wenus w raku poszukuje bezpieczeństwa i stałości. Ma dużą intuicję i potrafi szybko wyczuć Twój nastrój. Lubi spędzać czas w zaciszu domowy, potrzebuje rodziny i partnera to tego, aby w pełni poczuć się szczęśliwy. Jest bardzo emocjonalny i wrażliwy (czasami, aż za bardzo), pomimo ogromu uczuć, jakie przeżywa często je skrywa. Dla niego ważna jest rodzina i dzieci, o które bardzo dba.

Pragnie partnerki, która będzie się nim opiekować i okazywać miłość. Ważne dla niego są emocje i bliskość, nie trzymaj go na dystans i nie okazuj chłodu. Poświęcaj mu dużo zainteresowania i uwagi. Jeżeli chcesz spędzić resztę życia z takim mężczyzną musisz być jego bratnią duszą. Jak poczuje się przy Tobie bezpiecznie to okaże swoje prawdziwe uczucia.

Spodobasz mu się, jeżeli dużo czasu spędzasz w domu, a nie w podróżach. Kobieta, która dba o ognisko domowe to jego wymarzony typ. Nie bądź zbyt agresywna i ekstrawagancka, bo go do siebie zrazisz. On lubi kobiety nieśmiałe. Okaż mu delikatnie zainteresowanie i czekaj na jego ruch.

Bywa obrażalski i kapryśny. Łatwo go zranić nawet jednym słowem. Dość często występujuą u niego ciche dni i raczej nie powie wprost, o co chodzi tylko będzie oczekiwał, że się domyślisz. Jest jednak oddanym partnerem i będąc z Tobą nie będzie flirtował z innymi kobietami, może nawet się trochę od Ciebie uzależnić.

Planeta WENUS we Lwie

Mężczyzna, który ma Wenus w znaku lwa lubi być dowartościowywany. Zawsze ładnie i schludnie wygląda po to, aby inni mogli go podziwiać. Jest trochę próżny i łatwo można go zdobyć komplementami. Okazuj mu swój podziw, a nigdy Cię nie zostawi.

Swoją wybrankę będzie zdobywał na romantyczny sposób, może nawet trochę dramatyczny. Wielkie słowa i wielkie gesty to jego mocne strony. Poszukuje kobiety, która króluje w towarzystwie. Musisz być elegancka i dobrze się bawić. Umaluj się wyraziście, załóż strój, który podkreśli Twoją indywidualność. Nie możesz stapiać się z tłumem. W towarzystwie to Ty masz się wyróżniać – wtedy zwróci na Ciebie uwagę. Okaż mu swoje zainteresowanie, jednak to on ma o Ciebie walczyć. Jak już Cię zdobędzie będzie się Tobą chwalił w towarzystwie i przedstawiał Cię, jako kogoś wyjątkowego.

Mężczyzna z Wenus we lwie jest namiętny i stały w swoich uczuciach. Łatwo wybacza i nie nosi w sobie urazy. Jest wielkoduszny i swoją wybrankę będzie obsypywał prezentami. To on zazwyczaj będzie płacił w restauracji i będzie mu to sprawiało przyjemność.

Planeta WENUS w Pannie

Mężczyzna z Wenus w pannie lubi prostotę i naturalność. Nie przepada za osobami, które są ekstrawaganckie i skupiają na sobie uwagę innych. Często czuje się niepewnie w zdobywaniu swojej wybranki, jest trochę nieśmiały, dlatego daj mu trochę czasu. Przy bliższym poznaniu zyskuje. Na pewno nie zakocha się od pierwszego wejrzenia. Najpierw przeanalizuje czy związek z Tobą mu się opłaca i czy warto się angażować.

Jak już się zakocha to będzie o Ciebie dbał i się troszczył. Lubi być potrzebny i pomocny, dlatego proś go często o przysługi. Będzie się chciał dla Ciebie poświęcać i to będzie dla niego objaw wielkiej miłości. Nawet jak związek nie będzie dawał mu satysfakcji to będzie o niego walczył i bardzo się starał go utrzymać. Wynika to z tego, że jest bardzo odpowiedzialny i skoro się już zadeklarował to słowa trzeba dotrzymać.

Jeżeli chcesz zdobyć mężczyznę, który ma Wenus w pannie ubieraj się skromnie i prosto. Możesz nawet zrezygnować całkowicie z makijażu lub mieć bardzo naturalny. Tacy mężczyźni bardzo cenią sobie schludny i czysty wygląd. Ubierz się na sportowo lub klasycznie. Miej zawsze porządek w domu i praktyczne podejście do życia. Na kolację nie zabieraj go na pizzę tylko do restauracji ze zdrową żywnością. Bądź przede wszystkim naturalna.

Planeta WENUS w Wadze

Mężczyzna z planetą Wenus w wadze lubi kobiety zmysłowe, eleganckie, które potrafią zachować się w każdej sytuacji – 100% damy. Na spotkanie z nim przyjdź zawsze gustownie ubrana i używaj subtelnych perfum. Zapach dla niego jest ważny jednak nie może być zbyt ostry.

W stosunku do Ciebie będzie bardzo szarmancki i dyplomatyczny. Będzie zachowywał się taktownie i delikatnie. Nie będzie zbyt bezpośrednio okazywał uczuć i również nie będzie tego oczekiwał od Ciebie. Woli delikatny flirt z Tobą niż bezpośrednie wyznania uczuć. Jeżeli interesujesz się szeroko rozumianą sztuką to okaż to na pierwszym spotkaniu – zyskasz dodatkowego plusa w jego oczach.

Mężczyźni z Wenus w wadze rzadko są sami, dla nich związki są bardzo ważne i dzięki drugiej osobie widzą cel w swoim życiu. To jednak nie znaczy, że są stali w uczuciach. Potrafią szybko dostosowywać się do nowych sytuacji i jeżeli go zrazisz swoich zachowaniem np. zbyt wulgarnym, pretensjami czy awanturami szybko odejdzie tam, gdzie będzie miał większy spokój. Harmonia i miłe, spokojne towarzystwo to dla niego bardzo ważne otoczenie, dlatego nie wytrzymuje zbyt długo w związkach z kobietami, które zbyt często prowokują kłótnie.

Wenus w znaku Wagi jest wymagająca i ma łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Mężczyźni z tak umiejscowioną silną, Wenus mają możliwość poznania wielu kobiet i wybrania partnerki idealnej. Kontakt intelektualny również jest dla nich istotny. Wenus w Wadze chce partnerstwa, dlatego wspólne hobby będzie miało dla niego znaczenie.

Planeta WENUS w Skorpionie

Mężczyzna z Wenus w skorpionie silnie angażuje się w związki i jest bardzo zaborczy, jednocześnie stały w uczuciach. Bywa, że tacy mężczyźni mocno uzależniają się od partnerek i chcą je kontrolować. Chociaż na początku może tego nie być widać, ponieważ mężczyźni z Wenus w skorpionie są też trochę skryci i nie okazują zbyt szybko wszystkich swoich doznań. Tacy mężczyźni bardzo intensywnie przeżywają swoje uczucia i są bardzo namiętni. Z powodu tak wysokiego poziomu emocji bywają również wybuchowi. Często w ich życiu jest jakaś pasja, dzięki które dają ujście swoim emocjom. Nie są to mężczyźni zbyt towarzyscy, potrafią być skryci i trudno do nich dotrzeć. Tacy mężczyźni obdarzeni są silną seksualnością.

Mężczyzną z Wenus w skorpionie będą podobać się kobiety silne i niezależne. Kobiety perwersyjne, bez zahamowań w seksie, które również mają duże potrzeby seksualne. Taki mężczyzna nie lubi publicznie mówić o swoich uczuciach i swoim życiu. Silnie pragnie zachować swoją prywatność, dlatego zrażą go kobiety zbyt rozgadane, które wszystko przeżywają z przyjaciółkami.

Jeżeli chcesz zdobyć mężczyznę, który ma Wenus w skorpionie pokaż swoją seksualność, temperament, kochaj się z pasją i bądź tajemnicza. Załóż na spotkanie szpilki i seksowną sukienkę i sprawiaj wrażenie jakby w Twoim życiu było wiele tajemnic.

Planeta WENUS w Strzelcu

Mężczyzna z Wenus w strzelcu nie lubi monotonii i nudy. Jest dość niecierpliwy i lubi ciągłe zmiany. Ma dużą potrzebę wolności i jest bardzo optymistyczną osobą.
Podobają mu się kobiety oryginalne, inspirujące, które mają szeroką wiedzę na wiele tematów. Wesołe kobiety, pragnące przygód, entuzjastycznie nastawione do życia, dające mu dużo wolności i swobody w związku oraz wspierające go w jego rozwoju osobistym – to jego ideał.

Jeżeli chcesz zdobyć takiego mężczyznę i utrzymać przy sobie musisz ciągle stymulować go intelektualnie, bądź dla niego wyzwaniem w rozmowie w różnych dziedzinach. Nie okazuj złego humoru, nie narzekaj, optymistycznie patrz w przyszłość i nie ograniczaj go w żaden sposób. W seksie Twój wybranek lubi różnorodność, więc albo otrzyma ją od Ciebie, ale będzie szukał innych partnerek. Wspólnych weekendów nie spędzaj z nim przed telewizorem tylko zabieraj na ciekawe wycieczki w nieznane, on lubi poznać nowe miejsca – najlepiej dość egotyczne.

Planeta WENUS w Koziorożcu

Mężczyzna z Wenus w koziorożcu może wydawać się chłodny uczuciowo. Jednak to tylko takie wrażenie. On po prostu jest trochę zdystansowany i nie angażuje się zbyt szybko. Dla niego sprawy miłosne są bardzo ważne, więc nie może sobie pozwolić na inwestowanie swoich uczuć błędnie. Woli powoli zbadać grunt zanim się otworzy na partnerkę. Jednak jak już się zaangażuje to będzie odpowiedzialny i obowiązkowy. Dla niego związek to nie zabawa i raczej nie oczekuj od takiego mężczyzny spontanicznych zachowań. Miłość będzie okazywać Ci w codziennych, praktycznych czynach i odpowiedzialnym podejściem do wspólnego życia, a nie w wielkich słowach o miłości.

Podobają mu się kobiety konserwatywne i powściągliwe. Musi Ci zaufać zanim się zaangażuje, a na to potrzeba czasu. Potrzebuje bezpieczeństwa nie tylko emocjonalnego, ale również materialnego. Dlatego ważne dla niego jest, aby wybranka miała jasne sprecyzowane cele zawodowe i chciała robić karierę. Mężczyzną z Wenus w koziorożcu często podobają się kobiety starsze, już z ułożonym życiem. Trzpiotki, które wszystko traktują jak dobrą zabawę na pewno nie przypadną mu do gustu.
Jeżeli chcesz zdobyć takiego mężczyznę musisz być cierpliwa. Okazuj mu swoje oddanie dyskretnie, ale stale. Bądź poważna i odpowiedzialnie traktuj życie.
Dla takiego mężczyzny ideałem kobiety jest Królowa Śniegu – chłodna w okazywaniu uczuć, zdystansowana, dojrzała.

Planeta WENUS w Wodniku

Mężczyzna z Wenus w wodniku chcę wolności. W związek wchodzi z kobietami, z którymi dobrze się komunikuje, więc często są to przyjaciółki. Z reguły ma niekonwencjonalne zainteresowania i lubi oryginalne kobiety. Jednocześnie akceptuje u innych osób inne podejście do życia niż on sam ma i nie narzuca innym swojej woli. Ceni sobie wolność w związkach i oryginalność. Raczej będzie niechętnie podchodził do formalnego zawarcia związku, dobrze czuje się w relacjach, z których w każdej chwili może odejść i nic go nie krępuje.

Ceni sobie partnerski, które również są niezależne tak jak on. Mają własne zdanie i nie muszą się z nim zgadzać. Bardziej od urody swojej wybranki będzie doceniał jej intelekt.

Nie dla niego partnerka konserwatywna lubiąca stonowane ubiory. Jeżeli chcesz zdobyć mężczyznę z Wenus w wodniki ubierają się ekstrawagancko lub w bądź na bieżąco z najnowszą modą. Podążaj również za najnowszymi technologiami – z torebki wyjmuj zawsze najnowszego IPhona. Jeżeli jeszcze na randce zacznie opowiadać mu o najnowszych technicznych gadżetach to na pewno go zdobędziesz. Zanim jednak okażesz mu swoje zainteresowanie najpierw się z nim zaprzyjaźnij. Wzbudź w nim namiętność opowiadając o swoim nietypowym hobby i nie staraj się go ograniczać.

Planeta WENUS w Rybach

Mężczyzna z Wenus w rybach lubi piękne, luksusowe rzeczy. Jest stały w uczuciach przez pewien czas, póki na horyzoncie nie pojawi się kolejna idealna miłość. Ryby jest to znak zmienny i z tego powodu może być trudno takiemu mężczyźnie wytrwać w długoterminowych związkach.
Potrafi być czasem zaborczy. Jest osobą wrażliwą i empatyczną. Jak się zakocha to nie będzie widział żadnych wad w partnerce przez to może być przez nią wykorzystywany.

Pan w planetą Wenus w rybach będzie pożądał kobiety delikatnej i subtelnej. Trochę tajemniczej, która nie wykłada wszystkich swoich asów od razu na stół tylko potrafi zaintrygować mężczyznę. Zakocha się w Tobie jak będzie czuł emocjonalną więź, a nawet karmiczne połączenie. Często będzie pogrążony w swoich własnych myślach i będzie tracił kontakt z rzeczywistością. Na pewno nie jest to mężczyzna konkretny, który działa zdecydowanie. Jest to typ osoby, która wiele przeżywa w wyobraźni.